Lamina Technologies İsviçre’de 2001 yılında hassas karbür kesici takımları üreticisi olarak kurulmuştur.

Başlangıcından günümüze Lamina, daima müşterilerinin beklentilerini karşılayan ya da aşan ürün ve servisler üzerine yoğunlaşmıştır. ISO 9001 sertifikamız yüksek kaliteli ürünlerimizi sunmamıza olan bağlılığımızın çatısını oluşturmaktadır.

İSVİÇRE KALİTESİ

Lamina Technologies hedef olarak aşağıdaki ilkeleri beninsemiştir:

  • Operasyon ve satış arasında efektif bir iş akışı sağlamak
  • Sürekli gelişim ve Ar-Ge aracılığıyla ürünlerimizi yenilemek
·       Ürünlerimizin üretim proseslerinin ve kalite kontrol ölçümlerinin standardizasyonu aracılığıyla en yüksek kalite değerlerine ulaşmasından emin olmak
  • Belirli ve düzenli işlemlerle beraber pazardaki bilgimizi arttırmak
  • Çalışanlarımızı eğitip geliştirmek
  • Müşteri ilişkileri yönetimini iyi eğitilmiş satış ekibiyle beraber ilerletmek
  • Müşterilerimizin şikayetlerini izleyip, şikayetlerin analizleri doğrultusunda prosedürlerimizi geliştirmek
·       Devamlı olarak proseslerimizi, ilkelerimizi ve sistemlerimizi, işimizde ve hedeflerimizde efektif kalabilmek adına değerlendirip geliştirmeye olan bağlılığımız

 

MULTI-MAT™’ın ÖNCÜLERİ

2003ten bu yana yenilikçi teknolojiler ile, birden çok malzeme grubu işlemeye olanak sağlayan, çığır açıcı Multi-Mat konseptinin global öncüsü olduk. Bu sayede müşterilerimizin kullanılmayan, işe yaramaz stoklarını azaltıp, üretimlerinde esneklik ve verimliliklerinde artış sağlarız.

 

LAMINA TEKNOLOJİLERİ TÜRKİYE

Lamina Technologies dünya çapında hızlı adımlarla büyümesine 7 iştirak ve 50’nin üzerinde ülkede temsilcilikle devam etmektedir.

 

Deniz Metal ailesi olarak 2011 senesinden bu yana Lamina Technologies ile ortaklığımızı sürdürürerek Türkiye genelinde bayilerimiz ve teknik satış ekibimiz ile satış yapmakta ve teknik destek vermekteyiz.