01

1981 yılında kurulmuş olan YG-1 firması, 35 yılı geçen tecrübesi ile sektörde birçok yeniliğe imza atarak bugünkü konumuna gelmiştir. Döner takım üretiminde dünyanın önde gelen ilk 5 firması arasında bulunan YG-1, Asya, Avrupa ve Amerika’da olmak üzere 26 ayrı noktada üretim, ar-ge ve satış ofisleriyle hizmet vermektedir.

YG-1 her zaman sektöre yenilik getirmeyi ilke edinmiştir. Yüksek teknolojili ar-ge merkezleri ve üretim sistemleriyle ürün geliştirmeye sıfırdan başlayarak, piyasada görülmemiş ürünler yaratma konusunda öncü olmuştur. Çok sıkı kalite kontrol prosedürleri bulunan YG-1, Amerika tolerans standartlarının bile altında üretim yapmaktadır.

Havacılık Sanayisindeki tecrübemiz ile, YG-1 firmasının bu sektörde tek yetkili distribütörü konumuna gelen firmamız, sizlere teknik kadrosu ile yerinde hizmet vermektedir. Ürünler Amerika’daki, sadece havacılık sanayisi için özel olarak kurulmuş ar-ge merkezinde geliştirilmekte, müşterilerimiz ile birlikte yapacağımız çalışmalar sonucunda sizlere ulaştırılmaktadır. Titanyum, kompozit, aliminyum, paslanmaz çelik ve inkonel malzemelerin işlenmesi konusunda uzman olmuş YG-1 firması, V7, TN MILL, ALU-POWER ve D-POWER gibi ürün serileriyle bu malzemelerde rakiplerine üstünlük sağlamaktadır.

E-Katalog

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! +90 212 2920232 / 2921915