01

Lamina Technologies Firması, freze ve torna konusunda uzmanlaşmış, sub-micron kalite ve PVD kaplama kullanarak, sadece İsviçre'deki tesislerinde üretim yapan bir Karbür Kesici Takımlar firmasıdır.

Firmamız 2011 senesi itibariyle, İsviçre'li Lamina Technologies ile ortaklığa giderek, Türkiye'den sorumlu olmak üzere Lamina Teknolojileri Firması'nı kurmuştur. Lamina marka kesici takımların ithalatını yapan bu firmamız, bayileri aracılığıyla Türkiye genelinde satış yapmakta ve teknik destek vermektedir.

Lamina’nın en büyük artısı, Multi Mat Konsept olarak geliştirdikleri, inkonelden düşük karbonlu çeliğe kadar bir çok malzemede frezeleme, delme (LT-30) ve tornalama (LT-10) için kullanılabilecek tek tip kalite uç dizayn etmeleridir. Multi Mat’ta hedef, kullanılacak ve stoklanacak uç miktarını azaltmak, bu şekilde hem masraftan hem de zaman kaybından tasarruf sağlamaktır. Tek bir kalite uç ile farklı malzemelerin işlenmesini sağlayan Multi-Mat teknolojili Lamina ürünler, parça başı maaliyetlerin ve enerji tüketiminin düşürülmesi, tezgahın çalışmadığı sürenin azaltılması ve stok azaltılması konusunda kullanıcıya pozitif yararlar sağlar.

Lamina Technologies firması Multi Mat Konseptinin yanı sıra son zamanlarda yaptığı yatırımlarla farklı kaliteler de geliştirmiştir. Premium Line olarak adlandırılan bu ürün grubunda torna sınıfına LT 1000 (Multi Mat), LT 1005 (P05-K05), LT 1025 (P40, K30-K40) kaliteleri, freze sınıfına ise LT 3000 kaliteleri eklenmiştir.

Firma ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için web sitelerini http://www.lamina-tech.com inceleyebilirsiniz. Lamina Türkiye hakkında daha detaylı bilgiye, yine web sitemizwww.laminateknolojileri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

E-Katalog

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! +90 212 2920232 / 2921915